X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

HOSTING SERVISLERI KULLANIM SÖZLESMESI
(INTERNET ÜZERINDEN YAPILAN BASVURULAR IÇIN GEÇERLIDIR)
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2021
Bu sözlesme, ZenginWebsite'nin müsteriye hosting servislerinin satis ve kullanim sartlarini düzenlemek için hazirlanmistir. Müsteri ve ZenginWebsite, aşağıda ve Kullanım Şartları, Gizlilik İlkeleri ve Garanti - Transfer Şartları sayfalarında belirtilen tüm şartlar üzerinde tam bir anlasmaya varmış ve belirtilen sayfalardaki tüm maddeleri karşılıklı olarak kabul etmişlerdir.

TARAFLAR
zenginwebsite.com
Sözlesmenin bundan sonraki bölümünde kisaca "ZenginWebsite" olarak anilacaktir.
Adres: kızıltoprak mallesi 1001 sokak Muratpaşa/Antalya

Müsteri: Bu sözlesmeyi, ZenginWebsite'nin online hosting satis bölümünde yapacagi basvuru esnasinda onaylayan sahis veya kurum.

SÖZLESMENIN YÜRÜRLÜGE GIRISI VE SÜRESI
Müsteri'nin ZenginWebsite'nin web sitesinden yapacagi online basvuru ile sözlesme yürürlüge girer. Sözlesme süresizdir.

BILDIRIMLER
ZenginWebsite'nin, müsteriye yapacagi her türlü bildirim için, öncelikle müsterinin kayit islemi esnasinda bildirdigi e-posta adresini kullanacaktir. Bu adresin geçerli bir adres olmasi konusundaki sorumluluk müsteriye aittir. Anlaşmazlık durumlarında müşteriden hesap yetkilisi olduğunu kanıtlamak için ödeme dekontu veya ödeme kaydı iletmesi istenebilir. Ödeme eğer şirket tarafından yapılmışsa dekont ile birlikte şirkete ait yetki belgesi, eğer bireysel yapıldıysa ödeme yapana ait nüfus cüzdanı bilgisi talep edilebilir. Bu bilgi ve belgeler sağlandığında hesap yeni kullanıcısına aktarılabilir. Ödeme yapan kişi/kurum hesap yetkilisi olduğu için, anlaşmazlık durumunda belirtilen bilgi ve belgeleri sağlayabilen taraf hesabın tek yetkilisi kabul edilecektir.

Müsteri online kayit esnasinda ve/veya daha sonra ZenginWebsite'nin bildirecegi bilgilerin dogru ve güncel oldugunu beyan eder. ZenginWebsite'nin müsteri tarafindan bildirilen bilgilerin yanlis, eksik veya güncel olmamasindan dolayi meydana gelecek aksaklik ve zararlardan dolayi, müsteri ZenginWebsite'nin hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacagini pesinen kabul eder.

Kampanya dahilindeki ücretsiz hosting paketlerinde ZenginWebsite'nin, verilen hizmeti 1 hafta önceden haber vermek suretiyle gerekli gördüğü durumlarda sonlandırabilir. Ücretsiz paketlerde teknik destek verilmemektedir.

DUYURU VE BİLGİLENDİRMELER
ZenginWebsite'nin kendi hizmetleri ile ilgili tanıtım, duyuru ve fırsat bildirimlerini email ve sms yoluyla yapabilir. Sözleşmeyi kabul eden kullanıcı, bunu kabul etmiş sayılmaktadır. Hiçbir şekilde mail alımı istemeyen kullanıcılar, üyelikten sonra ZenginWebsite'nin ile iletişime geçerek emailinin ve telefon numarasının tamamen kullanıma kapatılmasını sağlayabilecektir. ZenginWebsite'nin hiçbir şekilde kullanıcıya ait iletişim bilgilerini başka şahıs ve firmalarla paylaşmamaktadır.

ÜCRETLER VE ÖDEME
Müsteri, ZenginWebsite'nin hosting servisleri ile ilgili kullanim ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanilan servis içerigine bagli olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanim dönemi basinda pesin olarak tahsil edilecektir.

Kampanyalar birleştirilemez ve her siparişte en fazla 1 kampanyadan yararlanılabilir. Eğer birden çok kampanya aktifse, kullanıcı dilediği bir kampanyayı seçmekte özgürdür.

ZenginWebsite'nin , servis ücretlerini, müsteriye sözlesme aninda yazili doküman, web sayfasi veya e-posta yolu ile bildirmektedir. ZenginWebsite'nin her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkini sakli tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek degisiklikler,ZenginWebsite'nin web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müsteriye bildirilecektir. Müsterinin ZenginWebsite'nin servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözlesme sartlarini ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayi kabul ettigini belirtir.


ZenginWebsite'nin, kontrol paneli veya diğer lisanslar için lisans sağlayıcılar tarafından yapılacak olan ücret değişikliklerinde paket fiyat ve özelliklerini değiştirme, oluşabilecek fark tutarını fatura etme hakkını saklı tutar.

ZenginWebsite'nin, gerekli gördüğü durumlarda müşteriye sunulan hosting kontrol panellerini ve/veya hizmetler içinde sunulan lisansları başka muadilleri ile değiştirme hakkını saklı tutar.

ZenginWebsite'nin tarafından sunulan yazılım/tasarım hizmetlerinde tüm dünyada olduğu gibi ücret iadesi mevcut değildir. Kullanıcı ile yapılan karşılıklı anlaşma kapsamında ödemenin bir bölümü peşin, bir bölümü ise teslimatta yapılmaktadır. Kullanıcı, proje tesliminde projesini incelemektedir ve 1 hafta boyunca, önceden bildirilmiş proje yükümlülükleri kapsamındaki değişiklik ve düzenlemeleri yaptırma hakkına sahiptir. Bu düzenlemelerin de tamamlanmasını müteakip, önceden karşılıklı olarak belirlenmiş ücret kapsamındaki kalan tutarın ödemesi alınarak proje teslimatı tamamlanır.

MÜSTERI, BU SÖZLESMEYI KABUL EDEREK, ILGILI ÜCRETLERIN MÜSTERININ KAYIT ESNASINDA BILDIRDIGI KREDI KARTI HESABINDAN TAHSIL EDILMESINE IZIN VERMISTIR.

ZENGİNWEBSİTE KAYITLARININ GEÇERLILIGI
Aksi belirtilen durumlar hariç, müsterinin yapacagi online islemler ile ilgili olarak, ZenginWebsite'nin kayitlari geçerli sayilacaktir.

SÖZLESMENIN SONLANMASI
Müsterinin bu sözlesmede veya ZenginWebsite'nin Servis Kullanim Sartlarinda belirtilen sartlari ihlal etmesi durumunda, ZenginWebsite'nin, müsteriye saglanan servisleri önceden haber vermeden sonlandirabilir ve sözlesmeyi sonlandirabilir. Bu durumda, müsterinin önceden ödedigi ücretlerin iadesi gerçeklestirilmez. Müsteri sözlesmeyi diledigi anda, 5 isgünü önceden haber vermek sarti ile, ZenginWebsite'nin'a yapacagi yazili basvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandirabilir. Sadece yillik ödemesi yapilan hesap baslangiç tarihinden sonraki ilk 15 gün içinde yapilan basvurularda ücret iadesi söz konusudur. Bununla ilgili bilgiler Garanti Sartlari sayfasinda yayinlanmaktadir. Hesap baslangiç tarihinden itibaren 15 günden fazla geçen hesaplar için hiçbir geri ödeme söz konusu degildir. ZenginWebsite'nin hizmet ve teknik destek alan kullanicilarin hakaret ile ve asagilayici konusmalari, sözlesmelerin sonlandirilmasi için bir sebeptir. Cinsel içerikli yayınlar ,bahis siteleri, kisisel haklara hakaret iceren içerikler, kanun ve nizamlara ters yayınlar ,Küfür, hakaret gibi istenmeyen durumlarda ZenginWebsite'nin hizmet kesintisi hakkini sakli tutar.

ONLINE SÖZLESMENIN GEÇERLILIGI
Müsterinin online basvurusu esnasinda onayladigi bu sözlesmede zaman içerisinde gerçeklesecek degisiklikler, ZenginWebsite'nin https://zenginwebsite.com/hizmet-sozlesmesi adresine sahip web sitesinde yayinlanarak yürürlüğe girecektir. ZenginWebsite'nin sözleşmeyi dilediği zaman tek taraflı olarak ve önceden haber vermeden güncelleme veya düzenleme hakkını saklı tutar. Sözleşmeyi herhangi bir olası değişikliğe karşı düzenli olarak incelemek kullanıcının sorumluluğundadır. Müsteri, ZenginWebsite'nin servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözlesme sartlarini kabul etmis sayilacaktir.


Powered by WISECP
Top